Albatros

Bilişim Kooperatifi Girişimi

Hizmetlerimiz

Sizin için neler yapabiliriz?

Özel Yazılım Çözümleri

Küçük Ölçekli Kurumsal Kaynak Planlama (Mini ERP) Yazılımı

 

İşinizin ihtiyaç duyduğu stok/sipariş yönetimi, ön muhasebe, depo/mağaza/ödeme yönetimi gibi süreçlerinizi kolaylaştıracak çözümler üretiyoruz. Dijitalleşmeniz için size yardımcı oluyoruz.

 

Yazılım Entegrasyonu Hizmetleri (Efatura, E-Ticaret, Özelleşmiş Uygulama Entegrasyonları)

Kurum içi ihtiyaç duyulan entegrasyonlarınızı ya da işinizin büyümesi için gereken uygulama entegrasyonlarınızı yapıyoruz. Bu şekilde operasyonel maliyetlerinizi düşürüyor, hem finansal açıdan hem de zaman yönetimi açısından daha verimli olmanıza yardımcı oluyoruz.

Özel Yazılımlar
ve Çözümler

İhtiyaçlarınızı belirliyor, buna dönük analizlerimizi yapıyoruz. Projenin kapsamını netleştirdikten sonra size özel çözümler geliştiriyoruz. Geliştirdiğimiz çözümleri yayına aldıktan sonra da gereksinimlerinize uygun olarak takibini ve bakımını yapıyoruz.

Web Yazılımları

Web Site
Tasarımı

Tüm tarayıcılar ile uyumlu, responsive ve yönetilebilir siteler tasarlıyoruz. Güvenilir ve kesintisiz hosting hizmetimizle sitenizin ulaşılabilir olmasını sağlıyoruz.

 

e

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Hizmetleri

SEO hizmetleri ile, sitenizin Google ve diğer arama motoru sonuçlarında ilk sayfalarda listelenmesini sağlıyoruz.

 

 

 

Web Tabanlı
Uygulamalar

Dijital ihtiyaçlarınız doğrultusunda, yenilikçi ve modern arayüzlerle size web uygulamaları geliştiriyoruz. Dilediğiniz takdirde geliştirdiğimiz uygulama ya da servisleri var olan sistemlerinizle entegre ediyoruz.

Web Analytics
Hizmetleri

Sitenize gelen trafiği analiz ediyor, kullanıcılarınızın davranışlarını anlamanıza yardımcı oluyoruz. Kullanıcı kitle analizleri, sayfa ziyaretleri, sitenizde gezinme rotaları, pazarlama stratejilerinizin başarısı, satışlarınıza yön veren faktörler ve satışlarınızı arttırabilmenizin yollları gibi çeşitli konularda size destek oluyoruz.

 

B2B/B2C Satış ve Entegrasyon Uygulamaları


İş ortaklarınızla sizi entegre ediyor, operasyonlarınızı daha verimli hale getiriyoruz. Müşterilerinizle ilişkilerinizi geliştirecek ya da yeni müşterilere ulaşabileceğiniz çözümler üretiyoruz.

E-Ticaret
Çözümleri

 

Ürünleriniz ya da hizmetlerinizi online olarak satabilmeniz için size çözümler üretiyoruz.

l

LMS (Uzaktan Eğitim Sistemleri)


Uzaktan eğitim süreçlerinizin yönetimini kolayca yapabilmeniz için, ihtiyaçlarınıza yönelik özel sistemler kuruyoruz.

 

 

 

Mobil
Uygulamalar

 

Gereksinimleriniz ya da istekleriniz doğrultusunda hem iOS hem Android platformalarında çalışan mobil uygulamalar geliştiriyoruz.

Danışmanlık Hizmetleri

Yazılım Süreç Yönetimi (Proje Yönetimi, SCRUM Pratiği ve Eğitimi)

İhtiyaçlarınız doğrultusunda analiz, geliştirme, kalite kontrol ve DevOps adımlarının tamamını ya da bir kısmının yönetimini üstleniyoruz. Yazılım üretiminiz konusunda size gözlemlenebilir ve ölçülebilir Agile (Çevik) işleyen bir süreç kuruyoruz.

 

 

Teknoloji Yönlendirmesi ve Altyapı Kurgusu

İhtiyaçlarınıza uygun teknolojileri sizinle birlikte tespit ediyor, gereken altyapının belirlenmesi konusunda sizi yönlendiriyoruz.

Prototip
Geliştirmesi

İhtiyacınız ya da fikriniz doğrultusunda size prototipler geliştiriyoruz. Bu prototipler sayesinde kurguladığınız ürünü test etme imkanı bulabiliyor ve eksiklerinizi ya da neye ihtiyaç duyduğunuzu daha hızlı tespit edebiliyorsunuz.

w

Kariyer
Danışmanlığı

Bilişim endüstrisinde çalışan yeni mezunlara ya da alan değiştirmek isteyenlere ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda rehberlik ediyoruz.

 

Bizimle çalışmak ister misiniz?